yükleniyor

Hakkımızda

İmza Reklam adıyla Temelleri 2007 yılında atılan firmamız gelişim ve değişim ruhundan ödün vermeden 10 yılı aşan yolculuğuna devam etmektedir. 

İmza Reklam, 2007 yılından beri açık hava reklamcılığı alanında kurumsal kimlik uygulamaları, petrol istasyonları, dijital baskı uygulamaları, iç ve dış mekan reklamları başta olmak üzere birlikte çalıştığı markaların kurumsal kimlik, kent mobilyaları ve açık hava medya ürünleri gibi tüm kurumsal reklam ihtiyaçlarının en kaliteli şekilde ve en hızlı sürede karşılanmasını sağlamak için  üretimini yapan bir firmadır.

KOCAELİ Gebze'de bulunan  tesisimizde dünyanın en son üretim teknolojilerine sahip olan İmza Reklam; Kiğılı, Sanbe, Aytemiz, Çekoil, İnterior Prestige, Pulcra, Durden, Ayyıldız, Toyota, Tübitak, Hilton, Holiday gibi Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarının tercih ettiği, sektördeki lider firma konumundadır.


Modern üretim yöntemleri, nitelikli insan gücü ve yenilikçi bakış açısıyla bugün; Ülkemizin Tüm İl ve ilçelerine hizmet götüren İmza Reklam; iş ortaklarının fikir, tasarım, üretim, uygulama ve mühendislik gibi her türlü kurumsal ihtiyaçlarına çözüm üretebilmektedir.

Sürekli Büyüyen makina parkurumuz; İç ve dış mekan dijital baskı makineleri, Kesim ve markalama lazerleri, sert zemin baskı uv baskı makineleri, cnc routerler ve süblimasyon baskı makineleriyle en hızlı üretimi en ucuz maliyetlerle yapmaktadır.

Rekabetçi fiyat politikamız ile müşteri memnuniyetinden taviz vermeden Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!