yükleniyor

ARAÇ GİYDİRME

ARAÇ GİYDİRME

Aracınızın İMZA REKLAM'A  gelmesiyle aracınız detaylı yıkamaya alınır. Burada araç yüzeyindeki boya tozu, zift, reçine vs. gibi maddelerin temizliği yapılır. Ardından aracın kapı kolları, far ve stop grubu anlaşmalı olduğumuz uzman servis ekibimiz tarafından sökülür. Ardından aracın yüzeyi özel bir temizlik solüsyonu ile tekrar temizlenir. Parçalar için uygun şekilde kesilen folyo, tecrübeli ekibimiz tarafından aracın yüzeyine uygulanır. Uygulama işlemi sona erdikten sonra kapı kolları, far ve stop grubu yeniden aracın üzerine monte edilir. Son kontrolleri yapıldıktan sonra araç sahibine yeniden temizlenerek teslim edilir.


İMZA REKLAM olarak kullandığımız malzemelerin hepsi ithal olup, ISO CE ve TSE gibi kalite kontrol standartlarının her birine sahiptir. -50 dereceden +110 dereye kadar hiçbir şekilde değişiklik göstermeden dayanabilmektedir. Üretici firmaları tarafında her türlü hava şartına tabi tutularak test edilmiş ve onaylanmış olup garantilidir.

Aracınız folyo kaplandıktan sonra aracı fırça değil süngerle yıkamayı tercih ediniz. Çok yakından basınçlı su ile yıkamamaya özen gösteriniz. Kesinlikle otomatik yıkama makinelerinde  yıkatmayınız.

Aracınızı istediğiniz şekil ve renkte kaplayabiliriz. Konu ile ilgili sınır sizin hayal gücünüzle sınırlıdır. Hayallerinizi gerçekleştirmekte bizim işimizdir....

Aracınızın istediğiniz parçasını yüzeyine yapışkan malzeme uygulaması yapılabilecek her şeyi karbon, mat yada metalik renk folyo ile kaplayabiliriz.

Aracınızın yüzeyini taş ve benzeri etkenlerden korumak adına şeffaf koruma film uygulaması yapıyoruz. Bu uygulama sadece kaputla sınırlı kalmayıp isterseniz aracınızı komple şeffaf folyo ile kaplayarak genel bir koruma sağlanabilir. Herbir gördüğünüz şeffaf folyoyu kaput koruma folyosu sanmayın. Yüksek micronlu silikon içerikli malzemeler kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

         

      


                                                                                                            

                                                                                                                                                                                                                                                                         ARAÇ GİYDİRME, GEBZE ARAÇ GİYDİRME, KOCAELİ ARAÇ GİYDİRME, İSTANBUL ARAÇ GİYDİRME, GEBZE TABELA, GEBZE REKLAM


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!