yükleniyor

Blog

Eczane Tabelası Yönetmeliği

ECZANE LEVHA STANDARTLARI KILAVUZUAmaç MADDE 1- Bu Kılavuz ile ülkemizde faaliyet gösteren eczanelerin levhalarında aynı standartların kullanılması sağlanarak hastaların eczanelere erişiminin kolaylaştırılması, farklı standartlar... » İncele.

Renk Değişikliğinin Kanuni Hale Getirmesi Nasıl Yapılır ?

EK1 belgesi ile muayene istasyonunda aracınızın renginin folyo ile kaplanarak değiştiğini tespit ettirip bu tescil belgesiyle yapacağınız başvuru sonucu ruhsatınızın 2 sayfası emniyet tarafından değiştirilir ve işlem kanuni hale gelmi... » İncele.

Araç Kaplama Folyo Uygulaması Boyaya Zarar Verir mi ?

İMZA REKLAM tarafından kullanılan araç kaplama malzemesi ISO TSE CE gibi standart testlerden başarıyla geçmiş olup boyaya herhangi bir zarar vermediği kesin olarak kanıtlanmıştır. Teknik anlamda oksijenle ilişkisi kesilen hiçbir madde... » İncele.

KOMPOZİT OYMA TABELA

Alüminyum kompozit paneller cnc router yardımıyla tasarıma uygun şekilde kesilir. Kesilen bölümler kompozit panelden ayrılır. Çıkartılan bu bölümler içerisine yine tasarıma uygun renklerde akrilik pleksiglass malzeme yapıştırılır. Böy... » İncele.

KUTU HARF TABELA

Kutu Harf Tabela Nerelerde Kullanılır?Kutu harf tabelalar İç ve dış mekanlarda kullanılır. Bu nedenle popüleritesi yüksek bir üründür. Işıklı kutu harf tabela günümüzde birçok kurumsal müşterimizin tercih ettiği bir reklamasyon matery... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!